Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Biochemie

Sentinel Diagnostics
Sentinel Diagnostics je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a produkce diagnostických souprav pro klinickou biochemii a hematologii, které jsou určeny pro použití v klinických laboratořích a dalších zdravotnických zařízeních. Firma vyrábí kapalné reagencie včetně kalibrátorů a kontrol pro použití na běžných automatických analyzátorech.
LTA
LTA je italská firma s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje in vitro diagnostických souprav pro klinickou biochemii, hematologii a mikrobiologii.
Diagnosticum Rt.
Maďarská firma Diagnosticum Zrt. byla založena v roce 1989 v Budapešti. Diagnosticum Zrt. spolupracuje s naší firmou Gali spol. s r.o. v oblasti klinické biochemie.
Aktuality
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)