Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Francouzská firma Biosynex (Štrasburk) se zabývá vývojem, výrobou a distribucí imunochromatografických rychlotestů pro diagnostiku infekčních a autoimunitních onemocnění. Nabídka firmy zahrnuje například imunochromatografický rychlotest IMMUNOQUICK pro detekci Norovirů (genotyp I a II), rychlotest IMMUNOQUICK TETANUS pro kvalitativní detekci protilátek proti tetanovému toxinu či rychlotest IMMUNOQUICK MALARIA 4+ pro detekci Plasmodium falciparum, malariae, vivax a ovale. Firma Biosynex je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 13485 a všechny její produkty jsou opatřeny CE značkou.

Biosynex - diagnostika Biosynex - laboratoř
Aktuality
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw