Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Čínská firma Shanghai ZJ Bio-tech Co., Ltd (Shanghai), která byla založena v roce 2001, je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby RT-PCR diagnostických souprav pro detekci širokého spektra infekčních onemocnění. Firma disponuje špičkovým technickým vybavením a vysoce specializovanými odborníky v oblasti molekulárně biologické diagnostiky. Nejen díky těmto aspektům firma Shanghai ZJ Bio-tech Co., Ltd vyrábí stále širší spektrum RT-PCR diagnostických souprav ve vysoké kvalitě. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001: 2000 a ISO 13485: 2003. RT-PCR diagnostické soupravy firmy Shanghai ZJ Bio-tech Co., Ltd se vyznačují nejen vysokou kvalitou ale i příznivou cenou.

Biotech - sídlo společnosti Biotech - diagnostika
Aktuality
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)