Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie
Sentinel - FOB

FOB Gold NG - kvantitativní stanovení Hb ve stolici

Katalog. č.: 11 560N. Nová metodika od firmy Sentinel Diagnostics pro kvantitativní stanovení hemoglobinu (Hb) ve stolici. Jedná se o imunochemickou latexovou, aglutinační metodu, která se vyznačuje vysokou citlivostí, specificitou, rychlostí a jednoduchostí provedení v porovnání s konvenčními manuálními testy (např. Haemoccult). Stanovení lidského Hb ve stolici je založeno na imunologické reakci antigen-protilátka, kdy lidský Hb přítomný ve vzorku, reaguje s polyklonální protilátkou adsorbovanou na latexových částicích za vzniku aglutinovaných částic, jejichž nárůst je monitorován turbidimetricky při 570 nm. Metodika je plně kompatibilní s běžně používanými biochemickými analyzátory. Pro hygienický odběr vzorku i pro vlastní analýzu je využívána speciální odběrová zkumavka.

Sentinel - diagnostika Sentinel - diagnostika
Aktuality
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw