Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Americká firma FULLER LABORATORIES již více než 20 let vyvíjí, vyrábí a distribuuje klinické a veterinární diagnostické soupravy pro analýzu zoonóz a infekčních onemocnění přenášených hmyzími vektory. Nabídka firmy zahrnuje, mimo jiné, i IFA diagnostické soupravy pro analýzu sérových protilátek proti Anaplasmám, Bartonellám, Boreliím či Francisellám. U firmy FULLER LABORATORIES je samozřejmostí možnost individuálního objednání jednotlivých součástí diagnostických souprav jako jsou např. IFA substrátová sklíčka, kontrolní materiály nebo FITC značené konjugáty, určené jak pro humánní diagnostiku, tak pro diagnostiku veterinární. Produkty firmy FULLER LABORATORIES poskytují vysokou senzitivitu, specificitu a plně odpovídají veškerým požadavkům, které jsou na ně ze strany zákazníků kladeny. Všechny diagnostické soupravy firmy FULLER LABORATORIES jsou opatřeny CE značkou.

Fuller - sídlo Fuller - laboratoř
Aktuality
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)