Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Firma Immco Diagnostics, Inc. (Buffalo, USA) je jedním z nejznámějších světových výrobců diagnostických souprav v oblasti autoimunity. Společnost nabízí špičkové soupravy pro in-vitro diagnostiku autoimunitních onemocnění:

  • ImmuGlo™ (imunofluorescenční testy)
  • ImmuLisa™ (ELISA testy)
  • ImmuBlot™ (Western bloty)
  • ImmcoStripe™ (Imunobloty)

Na českém trhu jsou již dlouhou dobu známé a oblíbené mj. soupravy ImmuGlo EMA (distal esophagus) IgA IFA, ImmuGlo anti-GBM IFA, ImmuGlo Combi ANCA (ethanol/formalin fixation) IFA či ImmuLisa Celiac G+ Gliadin IgA, IgG ELISA. Firma Immco Diagnostics, jako jediný výrobce na světě, nabízí Western blot soupravu ImmuBlot™ OTOblot 68kD (hsp-70) Antibody pro detekci autoprotilátek souvisejících se ztrátou sluchu.

Firma Gali spol. s r.o. se na konci roku 2012 stala výhradním distributorem produktů společnosti Immco Diagnostics.

Všechny diagnostické soupravy firmy Immco Diagnostics jsou opatřeny CE značkou.

Immco Immco Immco Immco
Immco Immco
Aktuality
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw