Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Firma Mast je nezávislým světovým výrobcem a dodavatelem diagnostických produktů pro klinické, industriální a veterinární využití.

Mateřská společnost, Mast Group Ltd, má statutární sídlo ve městě Bootle nedaleko Liverpoolu. Firma Mast má také dceřiné společnosti v Reinfeldu, Německo (Mast Diagnostica GmbH) a v Amiens, Francie (Mast diagnostika). Kromě toho firma Mast dlouhodobě a úzce spolupracuje s firmou Davies Diagnostika v Johannesburgu v Jižní Africe.

Produkce základní řady výrobků pro oblast mikrobiologie (ATB detekční disky, kultivační média, suplementy, atd.) je situována do anglického města Bootle. V sídle dceřiné společnosti, Mast Diagnostica GmbH (Reinfeld, Německo), jsou vyráběny IFA, ELISA a WB diagnostické soupravy pro oblast infekční sérologie a imunologie. V neposlední řadě firma Mast, ve spolupráci s celosvětovou sítí distributorů, jejíž součástí je i firma GALI spol. s r.o., oficiálně dodává celou řadu dalších diagnostických souprav od renomovaných světových výrobců - např. Fujirebio Inc. (Tokio, Japonsko).

Firma Mast dodržuje přísný systém jakosti, díky kterému jsou zákazníkům dodávány diagnostické produkty splňující technické specifikace a platné právní normy. Již v roce 1994 se firma Mast stala držitelem certifikátu ISO 9001 a v současné době je držitelem certifikátů ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003, 98/79/EC apod. Všechny produkty pro diagnostické účely jsou opatřeny označením CE.

MAST - sídlo MAST MAST MAST
Aktuality
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)