Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Mikrobiologie / Imunologie

Savyon Diagnostics
Společnost Savyon Diagnostics vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní diagnostické soupravy pro detekci infekčních chorob. Firma úspěšně působí na trhu již více než 22 let.
Sobioda
Francouzská firma Sobioda navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává činidla a zařízení pro in-vitro laboratorní diagnostiku.
Immco Diagnostics
Firma Immco Diagnostics, Inc. (Buffalo, USA) je jedním z nejznámějších světových výrobců diagnostických souprav v oblasti autoimunity. Společnost nabízí špičkové soupravy pro in-vitro diagnostiku autoimunitních onemocnění.
LTA
LTA je italská firma s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje in vitro diagnostických souprav pro klinickou biochemii, hematologii a mikrobiologii.
Orgenium
Finská firma Orgenium Laboratories (Helsinky) se zabývá vývojem a výrobou ELISA detekčních souprav pro in vitro diagnostiku infekčních onemocnění. Všechny produkty, které firma Orgenium Laboratories vyrábí, jsou CE certifikovány.
MAST
Firma Mast je nezávislým světovým výrobcem a dodavatelem diagnostických produktů pro oblast infekční sérologie, imunologie, bakteriologie a veterinární diagnostiky. Diagnostické soupravy firmy MAST jsou založeny především na technikách ELISA, IFA, WB a technikách aglutinačních.
Biosynex
Nabídka firmy zahrnuje například imunochromatografický rychlotest IMMUNOQUICK pro detekci Norovirů (genotyp I a II), rychlotest IMMUNOQUICK TETANUS pro kvalitativní detekci protilátek proti tetanovému toxinu či rychlotest IMMUNOQUICK MALARIA 4+ pro detekci Plasmodium falciparum, malariae, vivax a ovale.
Fuller
Nabídka firmy zahrnuje, mimo jiné, i IFA diagnostické soupravy pro analýzu sérových protilátek proti Anaplasmám, Bartonellám, Boreliím či Francisellám.
Aktuality
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)