Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Molekulární biologie

AB ANALITICA
Firma GALI spol. s r.o. se v roce 2013 stala oficiálním českým distributorem italské firmy AB ANALITICA s.r.l. (Padova). Firma AB ANALITICA s.r.l. je jednou z největších italských firem zabývajících se vývojem, výrobou a prodejem in vitro diagnostických produktů (IVD) v oblasti virologie, bakteriologie, onkohematologie a molekulární genetiky. V souvislosti s produkcí IVD produktů získala firma AB ANALITICA certifikaci UNI EN ISO 9001 a následně, v roce 2006, také certifikaci UNI EN ISO 13485.
Bioron
Německá společnost BIORON Diagnostics GmbH vyvíjí, vyrábí a distribuuje širokou škálu PCR in-vitro diagnostických produktů.
ZJ Bio-tech
Čínská firma Shanghai ZJ Bio-tech Co., Ltd (Shanghai), která byla založena v roce 2001, je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby RT-PCR diagnostických souprav pro detekci širokého spektra infekčních onemocnění.
NanoCHIP
Firma GALI spol. s r.o., společně s izraelskou firmou Savyon Diagnostics, zavádí na tuzemský trh mikročipovou technologii NanoCHIP, která spojuje výhody inovativní nanočipové technologie a multiplex PCR.
Aktuality
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw