Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie
Napište nám code

Systém BACT-R Plus

Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus nahrazuje všechny původní chemické postupy pro anaerobní, mikroaerobní kultivace a CO2 suplementace. Systém vytváří ve velmi krátkém čase požadovanou atmosféru (počítačově regulovanou) pro kultivaci organismů citlivých na kyslík. Používání systému BACT – R Plus je z ekonomického hlediska velmi výhodné v porovnání s metodami vytvářejícími plyny chemickou cestou.

Aktuality
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)