Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie
Napište nám code

Spermatozoa-Ab ELISA

Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým antigenům spermatických buněk v lidském séru/plasmě. Souprava se v porovnání s konkurenčními kity vyznačuje především vyšší senzitivitou a specificitou. Všechny vzorky jsou inkubovány v duplikátech (v jamkách s naneseným antigenem a v jamkách bez antigenu), čímž je zajištěna možnost vyloučit falešně negativní výsledky testu, které jsou velmi časté u konkurenčních souprav. Podrobnější informace Vám rádi poskytnou naši odborní poradci.

Aktuality
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)