Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie
Napište nám code

Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT

Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: 1. Doba inkubace pouze 30 minut - krátká doba analýzy (pouze 90 min.), 2. Všechny reagencie jsou připraveny k použití, 3. Soupravy obsahují cut off kontroly, 4. Všechny inkubace jsou prováděny při laboratorní teplotě (22-28 st. celsia), 5. Pracovní postup je přizpůsoben a validován pro automatizované použití, 6. Stejný pracovní postup, ředění a inkubační časy u obou souprav.

Aktuality
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)