Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Finská firma Orgenium Laboratories (Helsinky) se zabývá vývojem a výrobou ELISA detekčních souprav pro in vitro diagnostiku infekčních onemocnění. Všechny produkty, které firma Orgenium Laboratories vyrábí, jsou CE certifikovány. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001: 2000 a ISO 13485: 2003. Orgenium Laboratories dlouhodobě spolupracuje s Univerzitní nemocnicí v Basileji (Švýcarsko) v oblasti diagnostiky plicních infekčních onemocnění. Dlouholetá spolupráce s nejuznávanějšími odborníky v oblasti výzkumu plicních infekčních onemocnění umožňuje vyvíjet stále kvalitnější a citlivější soupravy pro diagnostiku těchto onemocnění.

Produkty firmy Orgenium Laboratories se rozdělují do dvou skupin: Clinikit ELISA soupravy pro in vitro diagnostiku infekčních onemocnění a Avibion ELISA soupravy pro kvantitativní stanovení cytokinů a růstových faktorů. Všechny produkty se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchou aplikovatelností.

Orgenium - laboratoř Orgenium - laboratoř
Aktuality
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw