Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Savyon Diagnostics vyvíjí, vyrábí a distribuuje diagnostické soupravy pro detekci různých infekčních onemocnění. Firma úspěšně působí na trhu již více než 22 let.

Produkty firmy jsou kategorizovány na základě druhu infekčních onemocnění:

  • Sexuálně přenosná onemocnění (např.: Chlamydia trachomatis)
  • Infekce respiračnho traktu (např. Chlamydia pneumonie, Mykoplazma pneumonie, Bordetella pertussis)
  • Infekce močového traktu (např.: Uriscreen™)
  • Rychlé testy (např.: HIV, Vaginal Yeast Test)

Testy jsou založeny na různých imunologických technikách (ELISA, MIF, IPA atd.). Firma Savyon Diagnostics je držitelem několika patentů vztahujících se k jejím produktům, disponuje „know how“ pro produkci antigenů a využívá nejmodernější technologie pro výrobu diagnostických souprav.

Firma Savyon Diagnostics je spojována s nejvyššími mezinárodními kvalitativními standardy v oblasti výzkumu, vývoje a výroby. Firma je držitelem certifikátů ISO 13485: 2003, CMDCAS, ISO 13485 (Kanadské certifikáty). Všechny produkty firmy Savyon Diagnostics jsou CE certifikovány a soupravy prodávané v USA jsou schváleny FDA.

Prodej produktů do laboratoří, výzkumných ústavů a dalších zařízení je zajišťován rozsáhlou celosvětovou sítí více než 80 distributorů.

Firma Savyon Diagnostics vyvíjí stále nové produkty na základě úzké komunikace s odbornou veřejností a uplatňuje ty nejnovější a nejmodernější poznatky z oblasti diagnostiky infekčních onemocnění, což upevňuje její pozici v této oblasti.

Sentinel - laboratoř Sentinel - diagnostika Sentinel - diagnostika
Aktuality
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)