Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Sentinel Diagnostics je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a produkce diagnostických souprav pro klinickou biochemii a hematologii, které jsou určeny pro použití v klinických laboratořích a dalších zdravotnických zařízeních. Firma vyrábí kapalné reagencie včetně kalibrátorů a kontrol pro použití na běžných automatických analyzátorech.

Firma Sentinel byla mezi několika prvními společnostmi, které splňovaly Evropské směrnice 98/79/CE pro in-vitro diagnostiku. Dodržování těchto směrnic je základem pro vývoj veškerých produktů, ve snaze zajistit všechny bezpečnostní požadavky a zajistit bezpečnost zdraví pacientů.

V oblasti klinické biochemie (lipidové parametry, enzymy, eletrolyty, glykovaný hemoglobin HbA1c, atd.) jsou pro svoji vysokou kvalitu nejžádanější soupravy na stanovení CRP Ultra se širokým rozsahem měření, HDL cholesterolu, okultního krvácení FOB, Apolipoproteinu A1, B a dalších plazmaproteinů, amoniaku, feritinu, atd.

Sentinel - budova Sentinel - laboratoř Sentinel - laboratoř
Aktuality
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw