Hematologie Mikrobiologie/Imunologie Molekulární biologie Biochemie

Francouzská firma Sobioda navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává činidla a zařízení pro in-vitro laboratorní diagnostiku. Sortiment činidel firmy Sobioda je přizpůsoben potřebám laboratoří v různých oblastech lékařské analýzy, výzkumu a výuky. Firma Sobioda působí na trhu již od roku 1960.

Firma Gali spol. s r.o. se stala výhradním distributorem systému BACT-R Plus firmy Sobioda v České republice. Jedná se o automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík. Systém provádí kultivace anaerobní, mikroaerobní a CO2 suplementace. Systém BACT-R Plus vytváří ve velmi krátkém čase, pomocí vakuové pumpy, požadovanou atmosféru (počítačově regulovanou) pro kultivaci organismů citlivých na kyslík. BACT – R Plus vytvoří požadovanou kultivační atmosféru během 2 minut (původní chemické postupy 45 – 60 minut). Navíc je možné zpracovanou reakční nádobu otevřít a doplnit do ní Petriho misky, aniž by došlo k poškození růstu bakterií. Spolehlivost systému a reprodukovatelnost kultivačních podmínek poskytuje perfektní standardizaci postupu, což je v souladu s požadavky normy ISO 15189. Více informací najdete v části „Dokumenty ke stažení“.

Sobioda Sobioda Sobioda Sobioda
Aktuality
Spermatozoa-Ab ELISA
Firma Gali spol. s r.o. zavádí na trh ELISA soupravu Spermatozoa Ab od německé firmy IBL. Jedná se o novou ELISA soupravu zaměřenou na kvantitativní detekci autoprotilátek proti povrchovým a (více)
Savyon Diagnostics Sero CT RT Sero CP RT
Nové ELISA soupravy Sero CT RT a Sero CP RT od firmy Savyon Diagnostics pro diagnostiku protilátek proti Ch. trachomatis a Ch. pneumoniae. Soupravy jsou charakteristické následujícími výhodami: (více)
Hacked By KaranlikGece
Hass ben hacked System lan türkisch hacker baba yarak hasani orowski doroskiw
Systém BACT-R Plus
Automatický systém pro kultivaci mikroorganismů citlivých na kyslík od francouzské firmy Sobioda, jejímž výhradním distributorem v ČR se stala firma Gali spol. s r.o. Systém BACT-R Plus na (více)