LTA

LTA je italská firma s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje in vitro diagnostických souprav pro klinickou biochemii, hematologii a mikrobiologii. Firma LTA je dynamická společnost, která se díky svému důslednému a odbornému přístupu k vývoji, výrobě a distribuci diagnostických souprav stala jednou z nejuznávanějších firem ve svém oboru. LTA je držitelem certifikátu ISO 9001: 2008, ISO 13485: 2003 a od roku 2001 jsou všechny produkty firmy označeny CE značkou.

V oblasti klinické mikrobiologie firma nabízí celou řadu aglutinačních testů na stanovení protilátek ze séra pacienta proti nejrůznějším biologickým agens. Mezi kvalitní, žádané a cenově výhodné soupravy se řadí např. IM test na detekci Infekční mononukleózy, RPR a TPHA na detekci Syfilitidy. Nabídka firmy LTA zahrnuje širokou škálu aglutinačních testů na stanovení protilátek proti Salmonelám, Brucelám, Proteům atd.

Pro oblast parazitologie firma vyrábí tzv. Fecal parasites concentrator. Jedná se o zkumavky obsahující speciální roztok, které slouží k jednoduché a rychlé separaci a obarvení vajíček a larev lidských i zvířecích střevních parazitů (Anchilostoma Canium, Blastocystis Hominis, Isospora Belli, atd.).

V oblasti klinické biochemie firma LTA nabízí veškeré soupravy pro stanovení lipidů, enzymů, elektrolytů atd.