SSI Diagnostica

SSI Diagnostica A/S vedoucí severská výrobní a distribuční společnost v oblasti in vitro diagnostických produktů pro mikrobiologické laboratoře. Během řady let na mezinárodním trhu vybudovali silný profil spolehlivého a flexibilního dodavatele kvalitních produktů a odborné technické podpory.

Do roku 2016 byla společnost SSI Diagnostica součástí Statens Serum Institut, která byla založena v roce 1902 a je proslulá celosvětově za velmi solidní základ ve výzkumu. V roce 2016 společnost SSI Diagnostica koupila společnost Adelis Equity. Změna vlastnictví vedla k větší investicím a soustředění se na výzkumné a vývojové aktivity, stejně jako na výrobní závody a vybavení.

Posláním SSI Diagnostica je zlepšit mikrobiologickou diagnostiku ve prospěch jak pacientů, tak společnosti jako celku. Dělá to tím, že poskytuje lepší a rychlejší mikro-biomedicínskou diagnostiku, úzce spolupracuje s mnoha zákazníky, zaměřuje se na poskytování vysoce kvalitních produktů založených na dlouhé historii a odborných znalostech, stejně jako poskytování řešení, kterými pomáhá předcházet rezistenci na antibiotika v celosvětovém měřítku.