Savyon Diagnostics

Savyon Diagnostics vyvíjí, vyrábí a distribuuje diagnostické soupravy pro detekci různých infekčních onemocnění. Firma úspěšně působí na trhu již více než 22 let.

Produkty firmy jsou kategorizovány na základě druhu infekčních onemocnění:

Sexuálně přenosná onemocnění (např.: Chlamydia trachomatis)Infekce respiračnho traktu (např. Chlamydia pneumonie, Mykoplazma pneumonie, Bordetella pertussis)

Infekce močového traktu (např.: Uriscreen™)
Rychlé testy (např.: HIV, Vaginal Yeast Test)

Testy jsou založeny na různých imunologických technikách (ELISA, MIF, IPA atd.). Firma Savyon Diagnostics je držitelem několika patentů vztahujících se k jejím produktům, disponuje „know how“ pro produkci antigenů a využívá nejmodernější technologie pro výrobu diagnostických souprav.

Firma Savyon Diagnostics je spojována s nejvyššími mezinárodními kvalitativními standardy v oblasti výzkumu, vývoje a výroby. Firma je držitelem certifikátů ISO 13485: 2003, CMDCAS, ISO 13485 (Kanadské certifikáty). Všechny produkty firmy Savyon Diagnostics jsou CE certifikovány a soupravy prodávané v USA jsou schváleny FDA.

Prodej produktů do laboratoří, výzkumných ústavů a dalších zařízení je zajišťován rozsáhlou celosvětovou sítí více než 80 distributorů.

Firma Savyon Diagnostics vyvíjí stále nové produkty na základě úzké komunikace s odbornou veřejností a uplatňuje ty nejnovější a nejmodernější poznatky z oblasti diagnostiky infekčních onemocnění, což upevňuje její pozici v této oblasti.