Molekulární diagnostika

AB ANALITICA

Firma GALI spol. s r.o. se v roce 2013 stala oficiálním českým distributorem italské firmy AB ANALITICA s.r.l. (Padova). Firma AB ANALITICA s.r.l. je jednou z největších italských firem zabývajících se vývojem, výrobou a prodejem in vitro diagnostických produktů (IVD) v oblasti virologie, bakteriologie, onkohematologie a molekulární genetiky. V souvislosti s produkcí IVD produktů získala firma AB ANALITICA certifikaci UNI EN ISO 9001 a následně, v roce 2006, také certifikaci UNI EN ISO 13485.

Bioron

Německá společnost BIORON Diagnostics GmbH vyvíjí, vyrábí a distribuuje širokou škálu PCR in-vitro diagnostických produktů.

ZJ Bio-tech

Čínská firma Shanghai ZJ Bio-tech Co., Ltd (Shanghai), která byla založena v roce 2001, je jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vývoje a výroby RT-PCR diagnostických souprav pro detekci širokého spektra infekčních onemocnění.

NanoCHIP

Firma GALI spol. s r.o., společně s izraelskou firmou Savyon Diagnostics, zavádí na tuzemský trh mikročipovou technologii NanoCHIP, která spojuje výhody inovativní nanočipové technologie a multiplex PCR.