Mikrobiologie|Imunologie

Savyon Diagnostics

Společnost Savyon Diagnostics vyvíjí, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní diagnostické soupravy pro detekci infekčních chorob. Firma úspěšně působí na trhu již více než 22 let.

Sobioda

Francouzská firma Sobioda navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává činidla a zařízení pro in-vitro laboratorní diagnostiku.

Immco Diagnostics

Firma Immco Diagnostics, Inc. (Buffalo, USA) je jedním z nejznámějších světových výrobců diagnostických souprav v oblasti autoimunity. Společnost nabízí špičkové soupravy pro in-vitro diagnostiku autoimunitních onemocnění.

LTA

LTA je italská firma s bohatými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje in vitro diagnostických souprav pro klinickou biochemii, hematologii a mikrobiologii.

Orgenium

Finská firma Orgenium Laboratories (Helsinky) se zabývá vývojem a výrobou ELISA detekčních souprav pro in vitro diagnostiku infekčních onemocnění. Všechny produkty, které firma Orgenium Laboratories vyrábí, jsou CE certifikovány.

MAST

Firma Mast je nezávislým světovým výrobcem a dodavatelem diagnostických produktů pro oblast infekční sérologie, imunologie, bakteriologie a veterinární diagnostiky. Diagnostické soupravy firmy MAST jsou založeny především na technikách ELISA, IFA, WB a technikách aglutinačních.

Biosynex

Nabídka firmy zahrnuje například imunochromatografický rychlotest IMMUNOQUICK pro detekci Norovirů (genotyp I a II), rychlotest IMMUNOQUICK TETANUS pro kvalitativní detekci protilátek proti tetanovému toxinu či rychlotest IMMUNOQUICK MALARIA 4+ pro detekci Plasmodium falciparum, malariae, vivax a ovale.

Fuller

Nabídka firmy zahrnuje, mimo jiné, i IFA diagnostické soupravy pro analýzu sérových protilátek proti Anaplasmám, Bartonellám, Boreliím či Francisellám.